İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

ÖNEMLİ NOT: İADE VE DEĞİŞİM KARGOLARI PTT KARGO ANLAŞMA KODU KULLANILARAK GÖNDERİLMELİDİR PTT ANLAŞMA KODU İLE GÖNDERİLMEYEN İADE DEĞİŞİM KARGOLARI KABUL EDİLMEYECEKTİR

PTT KARGO İADE DEĞİŞİM ANLAŞMA KODU : 704145274

DİKKAT:FATURASIZ İADE VE DEĞİŞİM KESİNLİKLE YAPILMAMAKTADIR KARGO İŞLEMLERİNDE YASAL OLARAK FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR! LÜTFEN PAKET İÇERİSİNE ÜRÜNÜN FATURASINI EKLEYEREK VE FATURANIN ARKASINDA BULUNAN İADE DEĞİŞİM FORMUNU EKSİKSİZ DOLDURARAK İŞLEM SAĞLAYINIZ.

SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 işgünü içinde iade edebilirsiniz.

1 - İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolyesi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde ürün iade formunu eksiksiz doldurarak (ürün iade formu faturanın arka sayfasıdır) bize göndermeniz gerekmektedir.Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılamaz.Hijyenik sebeplerden dolayı iç giyim modellerinde değişim veya iade yapılmamaktadır.Abiye modellerinde hijyenik sebeplerden dolayı sadece değişim yapılmaktadır.(değişim süresi ürünün size teslim olmasını takiben 24 saattir Abiyelerde İade Mevcut Değildir

2 - İade formunu doldururken Iban hesap bilgileri kısmını eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

3 - İade için göndereceğiniz ürün/ürünleri PTT Kargo 704145274 referans numarasıyla kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz bu ücret anlaşma kodu ile gönderdiğinizde paket büyüklüğüne göre 18-25 tl arasındadır

Ticaret Bakanlığı tarafından getirilen ve resmi gazatede yayınlanan yeni kanun gereğince iade kargoların kargo masrafları alıcı tarafından karşılanmaktadır ( Kusurlu,Yanlış,giden ürünler için ödenen iade kargo ücretinin iade yapılmaktadır)

NOT : İade için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 7 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa, faturası iki nusha halinde, (varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

Kusurlu ürünlerin iadesinde iade süresi 14 gün olarak uygulanır. Şikayetiniz, tedarikçi firmaya iletilir. Üründe kullanımdan doğan bir sorun yoksa, ürünün bedeli tarafınıza iade edilir.

NOT:İADE İŞLEMLERİNDE SADECE ÜRÜN BEDELİ İADE EDİLMEKTE OLUP KARGO VE KAPIDA ÖDEME ÜCRETLERİNİN İADESİ YAPILMAMAKTADIR

SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde (Abiye ürünlerde değişim süresi 24 saattir.) ürün değişim formunu eksiksiz doldurarak (ürün değişim formu faturanın arka kısmıdır) faturası ile birlikte ürün/ürünleri  PTT KARGO 704145274 referans numarasını belirterek ücret karşılığında gönderebilirsiniz.ödemiş olduğunuz bu kargo ücretinin iadesi kupon tutarınıza iade edilir ve yeni sipariş durumunda tekrar kargo ücretini ödememiş olursunuz

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 7 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa  faturası ile birlikte, (varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

NOT: DEĞİŞİM İŞLEMLERİNİN HIZLI VE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMESİ İÇİN ÜRÜN TUTARINI HEDİYE CEKİ OLARAK OLUŞTURMAKTAYIZ HEDİYE ÇEKİ KODUNUZ ÜRÜN BİZLERE ULAŞTIĞINDA SİZLERE OTOMATİK OLARAK SMS İLE BİLGİSİ GELECEKTİR

DEĞİŞİM İÇİN OLUŞTURULAN HEDİYE ÇEKİNİ NASIL KULLANABİLİRİM

SMS İLE BİLGİSİ GELEN HEDİYE ÇEKİ KUPON KODUNU SEPET EKRANINDA YER ALAN KUPON KODU YAZAN ALANA YAZIP KUPONU UYGULA DEMENİZ YETERLİDİR OTOMATİK OLARAK ALACAK TUTARINIZ SİPARİŞTEN DÜŞECEKTİR

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN BEDELİNİ NE ZAMAN ALABİLİRİM?

Ürününüz, İmajButik’e ulaştıktan sonra 48 saat içerisinde Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. İade şartlarına uygunsa, ücret iade işlemi için bankaya gerekli talimat verilir.

Bu işlemden sonra bankaların İmajButik’den aldıkları iade talimatıyla, iade edilen tutarı kredi kartı hesabınıza yansıtması azami 10 gün sürer. İade edilen tutar banka hesabınızda görünmez, kredi kartınızın dönem içi işlemlerinden yahut kredi kartı ekstrenizden işlemi takip edebilirsiniz. Kredi kartı taksitli satın alımlarda iade bedeli ekstrenize taksitli olarak yansır, ancak limitiniz, miktarın tümü kadar artırılır. (Bankamatik kartıyla yaptığınız işlemlerin iadesi, harcama yaptığınız kartın bağlı bulunduğu banka hesabına yapılır. Kapıda yaptığınız nakit ödemelerini iadesi ise bize göndermiş olduğunuz iade formunda belirtilen hesap numarasına yapılır.)

Ücret İadesi işleminiz ürünün bize ulaşmasını takip eden en geç 10 iş günü içinde tamamlanır. Tamamlandıktan sonra İmajButik’den size iade işleminizin tamamlandığını bildiren bir e-posta yada sms gelir.

NOT:İADE İŞLEMLERİNDE SADECE ÜRÜN BEDELİ İADE EDİLMEKTE OLUP KARGO VE KAPIDA ÖDEME ÜCRETLERİNİN İADESİ YAPILMAMAKTADIR

HERTÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİR TELEFON KADAR SİZLERE YAKINIZ 

DESTEK HATTI 0850 241 0 555

                                                                           

Son Güncellenme: 07 Nisan 2024